Hamit Erdem (Avukat)

Hamit Erdem

1969 yılında Gümüşhane ili Kelkit ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Aliağa’da tamamladım. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Aynı yıl İstanbul Sultanahmet Adliyesi’nde stajıma başlayıp 1993 yılında stajımı bitirdim. Avukatlık hayatıma 1994 yılında İzmir Barosu’na naklen Aliağa’da başlamış bulunmaktayım. 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalı Avrupa Birliği Hukuku Yüksek Lisans Programı’nda yüksek lisans eğitimi almaya başlamış olup halihazırda yüksek lisans programıma devam etmekteyim.

Aliağa’nın dinamik yapısı itibariyle değişen ve gelişen yüzü ile birlikte büromuzun da gelişmesiyle; kısa sürede Hukuk, Ceza, Ticaret ve İcra departmanlarımızı oluşturarak, bu alanlarda faaliyetlerimizi başarı ile sürdürebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Ben ve ekibim, Türkiye’nin kalbi olan güzel sanayi kentimiz Aliağa’nın ağır hukuki yükünü taşıyabilmek için ömrümüz ve sağlığımız yettiğince çalışmaya devam etme konusunda vermiş olduğumuz kararlılıkla, çalışmalarımızı ve başarılarımızı daha da ileri götürmenin gayreti içerisindeyiz.

dsc00561