Hakkımızda

Erdem Avukatlık Bürosu 1994 yılında Av. Hamit ERDEM tarafından kuruldu. Kuruluş tarihinden bu yana faaliyetlerine Aliağa’ da devam eden büromuz, hukukun kalıplaşmış kurallar bütünü olmadığına sürekli gelişen ve değişen toplumsal yaşantının bir parçası olduğuna inanan ve bu inançla günü yakalamayı hedefleyen yaklaşımı ile dinamik, azimli ve kararlı kadrosuyla yerli/yabancı gerçek ve tüzel kişilerden oluşan müvekkillerine beklentileri ve talepleri doğrultusunda hukuki hizmet vermektedir.

Kurumsal çalışmayı ilke edinmiş büromuz, tecrübe ve bilginin ışığında, avukat, stajyer avukat ve diğer yardımcı personel kadrosuyla çözümcü çalışma ortamına sahip, kararları çalışanların katkısı ile kolektif olarak alan bir yapıdadır.

Hakkı ve adaleti üstün gören, hukuki ve etik ilkelere bağlı, meslek kurallarından ödün vermeyen çalışma prensibimiz ile mümkün olan en iyi hukuk hizmetini vermek misyonumuz, müvekkillerimizin ve hukuksal çözüm arayan bireylerin mahremiyetlerinin hassasiyetle korunması en temel ilkemizdir.

Erdem Avukatlık Bürosu, deneyimlerini genç hukukçuların zinde bilgi ve dinamik düşünceleriyle birleştirerek, bireysel ve kurumsal nitelikte her müvekkil ihtiyacına cevap vermeye istekli ve hazırdır. Çok sayıda stajyer avukata birikimlerini aktarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul ve Tapu Kadastro Hukuku, Medeni Hukuk, İş Hukuku, İdare Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve daha birçok alanda hukuki ihtilafların çözümü ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

1136 Sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır.